Kurumsal

Bırakın; I-Tex Sizin için Yönetsin

Bırakın I-Tex Sizin için Düşünsün

Play Video

Çıtayı Yükseltin

Gerek saha içi otomasyon sistemleri ile, gerekse de otomasyon sistemleri ile entegreli kalite takip sistemleri ile verimliliğinizi %7-20 arasında arttırırken; kalite oranlarınızı da %10-25 oranında arttırdığı şimdiye kadar yaptığımız uygulamalarda kanıtlanmıştır. Makine bazlı otomasyon entegreli grafik planlama sistemimizin aktif kullanımı ile Müşteri Temrin sürelerinde %100’e yakın isabet sağlanarak müşteri memnuniyeti maksimuma çıkartıldı. Her şeyi her hatayı veya sıkıntıyı önceden görmeniz sağlandığı için müşteri temrin sürelerini de yarı yarıya kadar kısaltabilirsiniz. Sonuç olarak kısa temrin süresi ve sözünde duran bir firmanın müşteri gözündeki yeri yükselecek ve herkesin çalışmak istediği kurumsal firma imajı kuvvetlenecektir.

I-Tex Mutlu Kılar

Çalışanların işlerini daha hızlı pratik ve hatasız yapmalarını sağladığı, iş organize edip düzenlediği için çalışanları; işetmeyi şeffaf hale getirdiği, hataları bertaraf edip üretimi ve kaliteyi artırmaya vesile olduğu için patronu mutlu kılar..

I-Tex güçlendirir

I-Tex Erp Yazılımlarının en önemli özelliklerinden biri de; hatanın oluşmasına engel olmak ve kullanıcıyı uyarmak ve hata oluşacak noktaları oluşmadan bertaraf etmektir. Bu yüzden her şey barkodludur ve her bölümün barkoduda diğerinden farklıdır. Mümkün olan tüm işleyişler barkodlu olarak yapıldığı için hata yapmanıza engel olarak I-Tex sizin için düşünür.

I-Tex kazancı yükseltir

Türk Pratik zekâsına Tam Uyum ve Kullanıcı Dostu Yazılım çalışana uyması gereken kurallar koyarken, aynı zamanda da kullanıcının işini kolaylaştırmayı da amaçlar. Her şeyin barkodlu olması, elterminali kullanımı ile masa başında olmaksızın sahada verinin işlenebilmesi irsaliyelerin ve çeki listelerinin otomatik basılması gibi pek çok uygulama kullanıcının işini kolaylaştırmayı sağlar.

İki Ayda Sistem çalıştırdık

Dersiyon tekstil Bursa da sıfırdan iki ayda iplik deposu, planlaması, sevkiyatı, ön maliyeti ile komple dokuma otomasyon sistemini çalışır hale getirerek tüm rekorları alt-üst ettik. Dersiyon tekstile ve çalışanlarına bu rekora ortak oldukları için teşekkürü borç biliriz.

12-15 yıldır birbiri ile çalışmaya alışmış ekibi, Çökmeyen, yavaşlamayan dolayısı ile de çok büyük kapasitelerde server istemeyen sorunsuz data base (veri depolama) mimarisi (30 kullanıcısı olan bir fabrikanın 8 yıllık data base boyutu sadece 0,278 GB.) . Ekibin özverili çalışmaları ile tamamen kendimizin geliştirdiği program yazan program modülümüz sayesinde çok hızlı, hatasız ve aynı standartta yazılımlar geliştirebiliyoruz. Dolayısı ile I-Tex’te her şey mümkün.

Dersiyon Tekstil

Tekstili Bilmeyenler Neden Yapamaz?

Firma olarak her rakibe sonsuz saygımız olmakla beraber 32 yıllık tekstil üretim ve yönetim tecrübemizle, Türkiye’nin en büyük tekstil kuruluşlarında üst düzey yöneticilik yapmış, üretim ve yönetiminin içinden gelen insanlar olarak;

Başlıklar altında incelersek

•Tekstilin diğer sektörlere göre çok farklı olduğunu
•Çok sayıda girdisi, çıktısı, çok fazla değişkeni olduğunu 
•Her an her şeyin değiştiği
•Hiç bir şeyin tam standardı olmadığını

Bilmeden, tekstilin karmaşık yapısını kavramadan, hatta yaşamadan ayakları yere basan gerçekçi bir çözüm üretmenin imkânsız olduğunu gördüğümüz için 20 yıldır Tekstil Erp yazılımları geliştirmekteyiz.

Tabiî ki bu alt yapıya sahip olduğumuz için de müşterilerimizi memnun etmeyi başarıyoruz. Bizler bu işe sadece bir yazılım olarak bakmıyoruz. Bir işletmenin özellikle bir tekstil işletmesinin günümüz rekabet şartlarında mücadele edip ileriye gidebilmesi ancak kurumsal bir yapıya kavuşması ile mümkün olduğunu; kurumsallığında ancak proses ve işleyişlerin disipline edilerek standartlaşması, şeffaflaşması, yönetilebilir hale gelmesi ve çalışandan ne beklendiğinin ve görev ve sorumluluklarının ortaya konulması ile mümkün olduğunu ve ancak bu zor sürecin bizim gibi işin tüm detaylarına hakim, konuya bilimsel gözle bakan kişiler tarafından geliştirilebilecek yazılımlarla çok kolay ve hızlı bir şekilde oluşturulabileceğini gözlemlediğimiz için bu işe girdik ve firmaları çok kısa sürelerde kurumsal bir yapıya kavuşturmayı başardık.