I-TEX TEKSTİL ERP YAZILIMLARI

I-TEX Tekstil Dokuma ERP Yazılımları, I-TEX Kumaş Boya Tekstil ERP Yazılımları, I-TEX İp Boya Tekstil ERP Yazılımları, I-TEX Baskı Tekstil ERP Yazılımları, I-TEX Konfeksiyon Tekstil ERP Yazılımları, I-TEX İplik Üretim Tekstil ERP Yazılımları, I-MAC Makine sektörüne yönelik Kolay Tekstil Erp yazılımları, I-MAC Makine sektörüne yönelik Kapsamlı Tekstil Erp yazılımları

"Bilgisayar Sistemleri ile Üretim Takip Yönetimi (her şey tek sistemde)."
Designer

Ürün Tanımlama ve Reçete Oluşturma

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Read More

Ön Maliyet Yönetimi

Reçetesi Oluşturulan her ürünün Maliyeti sistem tarafında hesapladığı gibi girdi maliyetleri değişince otomatik tekrar hesaplanmaktadır

Ham ve Yarı Mamul İhtiyaç Belirleme Yönetimi

Alınan siparişler eğer üretilecekse iş emirleri açılır. İş Emirleri açılan Siparişlerin Ham madde ihtiyaçları sistem tarafından belirlenir. Depo Durumları Karşılaştırılır. Depoda yeterli miktar yoksa eksik ürün kadar ya da ürün için minimum stok miktarı belirlendi ise belirlenen miktar kadar Otomatik satın alma siparişi oluşturulur

tekstil erp yazilimlari

Müşteri ilişkileri yönetimi

Teklif Yönetimi

Müşterilerin istediği ürünler fiyatlandırılarak sisteme girilir. Teklifler Müşterilere elektronik ortamda gönderilir

Sipariş Yönetimi

Sipariş Açma aşamasında ürünlerin stok kontrolü yapıldığı gibi ,aynı ürüne başka sipariş olup olmadığı da sistem tarafından gösterilir. Açılan siparişlerin. Proforma faturaları da sistem tarafından basılır.

Satın Alma Yönetimi

Gerek Otomatik satın alma Açılan ürünler, gerekse de manüel açılan satın alma siparişleri için tedarikçilere teklif ve / veya sipariş formları gönderilerek satın alma takibi yapılır.

Fiyat Grubu Oluşturma

Ürün bazlı fiyat grupları oluşturularak müşterilere tanımlanır. Sipariş geldiğinde fiyat bilgiside standart olarak gelir.

Evrak Takip+CRM

Müşteri ile yapılan tüm evrak alışverişi ve evraklar sisteme aktarıldığı gibi Ayrıca Müşteri ile yapılan tüm çalışmalarda sisteme aktarılır. (istekler,ziyaretler..)

Üretim Planlama Yönetimi

Üretilecek siparişlerin grafik planlama yönetiminde aynı özellikte ve tezgah tipleri de gözetilerek tezgah tezgah planlaması yapılır. Barkodlu iş emirleri oluşturulur.

I-Tex Tekstil Erp Sistemleri ile

İşletmenizi çok daha iyi takip edebilirsiniz; Personelin ve üretim makinelerinin verimliliğini anlık ölçmek ve verimlilikleri artırmak; Stok seviyelerini daha iyi takip etmek, Stok Seviyelerini aşağı çekmek; Siparişlerini zamanında teslim edebilmek; Üretim Kalitesini takip edip, hataları tespit etmek ve hata oranlarını azaltarak kaliteyi artırmak; Ham ve yarı mamul madde ihtiyacını sipariş aşamasında tam olarak tespit edip, Vaktinde tedarik edebilmek çok daha kolay olacaktır. I-Tex yazılımın en önemli katkılarından biride yukarıda belirttiğimiz işleri yapan kullanıcının işini zorlaştırmadan. Hatta kolaylaştırarak yapıyor olmasıdır. Bunun sebebi de ortak dili tekstil dilini kullanıyor olmamızdır. Firmamız bir tekstil işletmesinin sahip olduğu tüm tecrübeye tamamen sahiptir. Yaşanan tüm sorunları ve çözümleri en az sizin kadar bildiği için ortak dile ve düşünceye sahibiz. Sizin sıkıntılarınızı ve amaçlarınızı paylaşmakta ve daha iyiye daha güzele ulaşmak için sizinle aynı heyecanı paylaşmaktayız. Bu yazılımların en güzel özelliği iç içe bir bütün olarak ta çalışıyor olmasıdır. Bir lego parçaları gibi modüller .bir birine bağlanabilmektedir.